Топла Продажба Тактички ISPC Списание Држачот За Лов HS7-0027R

Топла Продажба Тактички ISPC Списание Држачот За Лов HS7-0027R

DEN 306.00
DEN 372.96
 

Тековен
Количина на стоки

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање.
Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу :
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.
· Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека на адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно.
· И двете E-пакет и Стандарден Меѓународен Превозот услуга е време на испорака ќе биде приближно 7-15 работни дена.
· Ако вашиот град им припаѓа на ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ, таму ќе биде $33 оддалечена област доплата превозот преку DHL.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји. Ве молиме љубезно не остави неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект. Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу!
· Наша цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед.

Други карактеристики

Број На Модел На:
CL7-0027R
Бренд Име:
canis latrans

Најдобри понуди