Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет масла

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Ве молиме проверете превозот детали. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Тие не се оригиналната големина на сликата.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Број На Модел На:
ED094
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди