Јули Кралот Право на Патникот Страна Магла Светлина Светилка случај за Мерцедес-Бенц R171 W164 W203 W204 W216 W230 W253 AMG, Резервни го Замени

Јули Кралот Право на Патникот Страна Магла Светлина Светилка случај за Мерцедес-Бенц R171 W164 W203 W204 W216

DEN 2735.52
 

Тековен
Количина на стоки


ПРАВО на Патникот страна магла Светлина Светилка собранието комплет случај за Мерцедес-Бенц R171 W164 W203 W204 W216 W230 W253 AMG, ML320 ML450 SLK300 SLK350 SLK55 C300 C350 CL550 CL600 CL63 CL65 SL63 SL65 R350 итн. , Резервни замена,бесплатен превозот
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА ДЕЛ # A204 820 2256
Автомобил Се Направи :
Classis / вклопуваат години / модел / забелешка
164.125 ( 2009~2009 ) ML320 4 M W 600 Кодот
164.195 ( 2010-2010 ) ML450 4 M W 600 Кодот
171.454 ( 2009~2010 ) SLK300
171.458 ( 2010/07~2010 ) SLK350 Од ch# F 177230
171.473 ( 2010/07~2010) SLK55 AMG Од ch# F 177230
204.054 ( 2008~2010 ) C300
204.056 ( 2008~2008 ) C350
204.081 ( 2008~2009 ) C300 4 M
216.371 ( 2008~2010/06 ) CL550 Од ch# A001878
216.376 ( 2007~2008 ) CL600 Од ch# A001878
216.377 ( 2008~2010 ) CL63 AMG
216.379 ( 2008~2010 ) CL65 AMG
216.386 ( 2009~2010 ) CL550 4 M
230.470 ( 2009~2009 ) SL63 AMG
230.479 ( 2007/07~2009 ) SL65 AMG Од ch# F 138200
251.156 ( 2011/06~2009 ) R350 Од ch# О 0449322
251.165 ( 2011/06~2009 ) R350 4 M Од ch# О 0449322
Детали За Производот

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта
Температура На Боја:
4300K
Wattage:
55W
боја:
Бела
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Јули Кралот
Специјални Функции:
no
ML350-Година:
2009,2008,2010
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Леано железо + стакло
Име На Модел:
Правец на ветер
Мерцедес-Бенц Модел:
ML350
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА ДЕЛ:
# A204 820 2256
Автомобил модел:
случај за Мерцедес-Бенц r171 w204 w216 (06-10) AMG
Извор На Светлина:
халоген

Најдобри понуди