Моден гроздобер додатоци гем опашот на косата додаток hairpin Фабрика трговија на Големо

Моден гроздобер додатоци гем опашот на косата додаток hairpin Фабрика трговија на Големо

DEN 140.00
DEN 155.04
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Тренди
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ts007
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди