HOTSALE 30PCS/МНОГУ Мешавина Боја Ролни Разголување Лента Метален Предиво Линија Помине Уметност Декорација Налепница

HOTSALE 30PCS/МНОГУ Мешавина Боја Ролни Разголување Лента Метален Предиво Линија Помине Уметност Декорација

DEN 96.00
DEN 119.52
 

Тековен
Количина на стоки

Карактеристики : име на Производ : 30 Мешавина Боја Ролни Разголување Лента Метален Предиво Линија Помине Уметност Декорација Налепница Бесплатен Превозот 100% Сосема Нов. Тежина : 35g Големина : прибл. 4.3 cm (Дијаметар), дебелина : 0.1 cm (секој од нив) вкупно 30 ролни на разголување ленти самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба Може да се користи за да дизајн свој помине уметност , ноктите моделите, нагласи, итн. Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн. Погоден за професионална употреба или домашна употреба Лесно да се создаде вашиот уникатен стил Одлично за дизајнирање на вашиот сопствен помине уметност, ноктите моделите, нагласува и така натаму. Бои вклучува : сребрена, златна, ласерски златна, зелена, сина, црвена, виолетова, розово, бело, ласерски пурпурна Пакет Содржина : 30pcs Дизајн Совет Помине Уметност Налепница Decal (помине налепница сопствени OPP пакување) Како да го користите : 1. Чистење на површината каде дизајнот е да бидат поставени. 2. Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти. 3. Место дизајн на нокти/совет и се фаќа за тоа нежно неколку пати. 4. Се применуваат на врвот на грб за најдобар резултат.

Други карактеристики

боја:
30PCS разголување лента
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Материјал:
Хартија
Големина:
4.3cm
Број На Модел На:
ДС-28
Бренд Име:
KADS
Количина:
30pcs
Производ Единица:
pc
Опис На Производот:
ве молиме љубезно ве молиме да изберете дизајн број(s) кога цел
Име на производ:
ролни разголување лента
Тип:
ноктите налепница
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди