40pcs Гроздобер Шарм Був Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

40pcs Гроздобер Шарм Був Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

DEN 175.00
DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки

, кога вашиот објект не е примени во одреден период на време, можете да e-mail за да контактирате со нас, ние ќе прво време да ви даде најмногу задоволително решение.19 /многу
10 парчиња / многу 30pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Тежина:
2.4g
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
21x12x4mm
Висат дупка:
2mm
Мерка Конверзија:
[email protected]

Најдобри понуди