C7769-60373 C7769-60148 Мастило Снабдување Станица (ISS) за HP DesignJet 500 500PS 800 800PS 815MFP 820 Користи плотер делови

C7769-60373 C7769-60148 Мастило Снабдување Станица (ISS) за HP DesignJet 500 500PS 800 800PS 815MFP 820 Користи

DEN 5760.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
Hp
Број На Модел На:
DesignJet 500 800 815 820
боја:
BK
Тип:
Други
Дел#:
C7769-60373 C7769-60148
Состојба:
Користи
статус:
на располагање
Превозот Пакет:
Општи Индустриски Пакување
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име На Производ:
Мастило Снабдување Станица (ISS)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди