Бесплатен превозот-30Pcs Сребрен Тон Filigree Триаголник Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 4.8x7.5cm J0554

Бесплатен превозот-30Pcs Сребрен Тон Filigree Триаголник Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација

DEN 174.00
DEN 207.36
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен превозот-30 Pcs Сребрен Тон Filigree Триаголник Обвива Конектори Накит Наоди Конектори 4.8x7.5cm J0554
Материјал :
Цинк метални легури(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Години : 7.5 cm x 4.8 cm
Дебелина : 0.6 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
досадна сребрен тон(не сребро позлатен)
Количина :
Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Број На Модел На:
J0554
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди