DIANQI напојување 200w 5V 12V 15V 24V 36V 48V моќ suply 200w ac да dc напојување единица ac dc конвертор висок квалитет

DIANQI напојување 200w 5V 12V 15V 24V 36V 48V моќ suply 200w ac да dc напојување единица ac dc конвертор висок

DEN 975.36
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
напојување
s-200
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од
2.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба
Повратни информации
Сите позитивни повратните информации се ценат .
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .

Други карактеристики

Излезниот Напон:
5V, 12V, 24V, 36V, 48V, 15V
моќност:
200W
Влезен Напон:
100-120V/200-240V
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DIANQI
Излезна Моќност:
101 - 200W
Фрекфенција:
-
Број На Модел На:
S-200-5 S-200-12 S-200-15 S-200-24 S-200-36 S-200-48

Најдобри понуди