Оди на риболов Дете - Ѕидот Decals - Расадник Ѕид Decals -Винил Букви Ѕид Уметност 55*60СМ Бесплатен превозот

Оди на риболов Дете - Ѕидот Decals - Расадник Ѕид Decals -Винил Букви Ѕид Уметност 55*60СМ Бесплатен превозот

DEN 509.00
DEN 565.92
 

Тековен
Количина на стоки


Заврши Големина : 55*60СМ
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/set
Стандардната боја : Црна
ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Други карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
ZebraHome
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
JM464
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
55X60CM
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди