рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,музеј на квалитетот,масла

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Тие не се оригиналната големина на сликата. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. Ве молиме проверете превозот детали.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Среќен Шопинг!!!
. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Опис :
Танчери од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
ED081
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди