Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц со едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц со едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


Тие не се оригиналната големина на сликата.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Ве молиме проверете превозот детали.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Среќен Шопинг!!!
. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Опис :
ТАНЦ со едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12x22, 16x28, 20x36, 24x43, 28x50, 30x54, 36x65
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
ED063
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди