Промет на големо со Бесплатен превозот 40pcs/многу led свадба centerpieces светлина база со Далечински Управувач Батерија Candelabra Декорација

Промет на големо со Бесплатен превозот 40pcs/многу led свадба centerpieces светлина база со Далечински Управувач

DEN 31632.00
 

Тековен
Количина на стоки


Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.) Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба. Работи за 8 до 10 часа по целосно наполнета литиум батерија .

Други карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Блескав Време:
6hours
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
40pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KS-CB-803RRR
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
led свадба centerpieces светлина база
LED Боја промена програми:
флеш-strobe-исчезнат-мазни за опции
LED Светлата количина:
1PC 3W висока моќност Multic-боја на самото Место LED сијалица
Извор На Енергија:
Литиум батерија инсталирана+адаптер за полнење
литиум батерија:
Работат повеќе од 8 часа по целосно наполнет, 500 пати полнење живот
Далечински Контролер:
24keys,16keys за бои,ЗА вклучување-Исклучување,светлина прилагоди
Адаптер за полнење информации:
110-240V влезен напон,5VDC 1.5 ЕДЕН излез
поддршка вредност:
50KGS
Апликации:
Посебно за високи кристал candelabra, мартини, вазни и многу повеќе
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Најдобри понуди