Делта FFB0812EH 8025 80mm 8CM DC 12V 0.80 насилство PWM Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

Делта FFB0812EH 8025 80mm 8CM DC 12V 0.80 насилство PWM Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

DEN 984.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Спецификации : 80 * 80 * 25 MM
Напон : DC12 V
Актуелни : 0.80 Силен ветар капацитет е околу 6170 вртежи во минута
Модел : FFB0812 EH
Имајќи : Dual топката имајќи

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
FFB0812EH
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди