LANSPACE вистинска кожа мажите паричници дизајнер на познатиот бренд чанта

LANSPACE вистинска кожа мажите паричници дизајнер на познатиот бренд чанта

DEN 1437.00
DEN 1512.00
 

Тековен
Количина на стоки


Поради прирачник за сечење, може да не биде како униформа како tha направени од страна на машината.
Било случајни знаци, тонски промени и/или текстуални variances во кожа не треба да се смета како дефекти. Тие се карактеристиките на кожа.
-
Големина 11.5 CMx9.6 CM,
За големина : прирачник за мерење и неизбежно ќе постои грешка
Структура, 8 картичка слотови, 2 сметка слотови
- -
Материјал, првиот слој cowhide кожа
Покривачки,полиестер
- -
Се враќа прифатени, ве молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем,ви благодарам.
Приказот На Детали За
Светло Кафеава
Вино Браун
Портокал Темно Кафеава Боја Црна

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
9.6cm
Бренд Име:
LANSPACE
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.5
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
LW043
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На

Најдобри понуди