LQ9P16G професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

LQ9P16G професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки

ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Такси превозот се неповратни.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
LQ9P16G
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди