40 КОМПЈУТЕРИ 3мм Мода Кафеава Кожа Кабелот Ѓердани 70cm #22844

40 КОМПЈУТЕРИ 3мм Мода Кафеава Кожа Кабелот Ѓердани 70cm 22844

DEN 700.00
DEN 777.60
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН ЃЕРДАН
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : мозок 70cm вкупниот долг и 3мм дебели мозок, затворач 15mm долго
КОЛИЧИНА : 40pcs
БОЈА : кафена мозок и сребрен тон затворач
МАТЕРИЈАЛ : вештачка кожа мозок и месинг затворач
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
70cm
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
#22844
Метали Тип:
вештачка кожа мозок и месинг затворач
Ѓердани количина:
40pcs
Ѓердани превозот надомест:
слободни
Ѓердани време на испорака:
10-35days.
Ѓердани превозот услуга:
воздухопловната
Ѓердани акции:
во парк immediatelly
Ѓердани Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди