polka точка Chevron /лента Хартија снек Кеси , партија торби/Печатени на Хартија се Третираат Кеси(анти-масло) - Пекарски Кеси 13x18cm

polka точка Chevron /лента Хартија снек Кеси , партија торби/Печатени на Хартија се Третираат Кеси(анти-масло)

DEN 3600.00
DEN 4800.00
 

Тековен
Количина на стоки


25pcs/opp вреќа
hese малку корист 'Bitty Bags' имаат симпатична chevron мрачно точка модели во избрани бои. Тие се совршен торба за подароци или услуги, utensil кеси, или да ги користите за подарок завиткување подарок картички, бизнис картички, или фотографии.
Кеси се печатени хартиени кеси кои се храна безбедно и целосно biodegradable.
Можете да избор на Бои!
Сликата е сите достапни бои што имаат да понудат.
Можете да се Меша и Натпревар било која боја сакате.
ве молиме изберете N×25pcs
или ние ќе брод произволна боја од заѕвони ако не сте забелешка модел што сакате

Други карактеристики

Најдобри понуди