рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,на Балет ,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј на квалитетот,балет маслени

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,на Балет ,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки

Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Опис :
Во Балет од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Тие не се оригиналната големина на сликата. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. тоа е важно за меѓународен бизнис.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Среќен Шопинг!!!
.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ED039
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди