ЗРАЦИ Алуминиум Трки Орев Трки Тркала Повлечи за nissan субару suzuki М12* P1.25 L:50mm (20pcs/set) Црна, Црвена Сина факултативна

ЗРАЦИ Алуминиум Трки Орев Трки Тркала Повлечи за nissan субару suzuki М12* P1.25 L:50mm (20pcs/set) Црна, Црвена

DEN 1964.00
DEN 2207.04
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа не е проблем. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината.
Нашиот објект е 100% исто како опис.25 L : 50mm (20pcs/set) Црна, Црвена Сина факултативна
Опис
боја : црна,сина,црвена
Имате било какви прашања, ве молиме порака мене.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
MyHung
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
UAP40
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
категорија:
Нут Тркала Трки
Материјал Тип:
Алуминиум
боја:
Црна, Црвена Сина Златни Сребрени Сива

Најдобри понуди