DIANQI напојување 24v 12v 5v 15v 15w 0.7 на 3а 1.3 1a моќ suply 15w 24v мини големина din led ac dc конвертор

DIANQI напојување 24v 12v 5v 15v 15w 0.7 на 3а 1.3 1a моќ suply 15w 24v мини големина din led ac dc конвертор

DEN 191.04
 

Тековен
Количина на стоки

024 м⊃3;
забелешка
1.25 A/230 VAC
ефикасност
76%
78%
78%
80%
Inrush тековната
Ладно започнете тековната 30 A/230 VAC
Струја на истекување
заштита
преоптоварување
Номинална излезна power115%~150% започне во текот вчитај заштита
заштита тип : дел слој тип на тековната ограничување , авто-обнова по грешка состојба е отстранета
-
-
-
животна средина
Работа темп,влажност
-10 °C ~+60 °C , 20%~90%RH
Storagetemp,влажност
-20 °C ~+85 °C , 10%~95%RH не-кондензирање
Го издржат вибрации
10~500 HZ , 2 G 10min/1cycle , период за 60 минути , секоја оски
безбедност
Го издржат напонот
I/P-О/П : 1.
Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена.7 На
Сегашниот опсег
0~3А
0~1. Бран & бучава се мери во 20 MHz на проток со користење на 12" извртени пар-жица прекинат со 0.CE одобрување,Ro HS согласност.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Превозот Информации
1.3 На

0. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Други карактеристики

Излезниот Напон:
5V, 12V, 24V, 15V
моќност:
15w
Влезен Напон:
100-120V/200-240V
Број На Модел На:
напојување 24v 12v 5v 15v 15w ms-15-24 ms-15-12 ms-15-5 ms-15-15
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DIANQI
Фрекфенција:
-
Излез Тип На:
-
Излезна Моќност:
-

Најдобри понуди