100pcs/многу DIN7991 М2*12 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

100pcs/многу DIN7991 М2*12 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

DEN 349.44
 

Тековен
Количина на стоки


Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN7991 Нерѓосувачки челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки.
Големина : М2-0.4 х 12mm
(2mm Дијаметар x 0.4 Тема Теренот x 12mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата. Достапни Големина : М2*4, 5, 6, 8, 10, 12, 16mm Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Junter
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу DIN7991 М2*12
Стандард:
DIN7991
Материјал:
А2 нерѓосувачки челик
Големина:
M2*12

Најдобри понуди