6mm/8мм/10мм/12mm 2strands/Pack ( Попуштат Стил ) Природни Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени камења Накит Монистра

6mm/8мм/10мм/12mm 2strands/Pack ( Попуштат Стил ) Природни Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени камења

DEN 321.00
DEN 364.32
 

Тековен
Количина на стоки

4 MM 10 Pcs Микс Сребро & Злато Enamelled Бакарни Жици Јажиња DIY Накит Наоди Додатоци US$ 12.99 /set
5 MM 130 Pcs/Многу Бела Природните Слатководни Бисери Лабава Мушка Насоки Накит Одлуки Додаток Фитинзи US$ 12.99 /парче
25ММ 10 Yards се Меша 5 Бои Точки Стил Полиестер Печатени Лента Riband Webbing Коса Jewerly & Облека Додаток US$ 5.99 /set
25ММ 10 Yards се Меша 5 Бои Кула на Ѕвонење Grosgrain Печатени Лента Riband Webbing Jewerly & Облека, Додатоци US$ 5.8 MM 20 Pcs/Многу Јасно Акрилик Стакло Еластичен Јажиња Стрингови Жици Линии DIY Изработка на Накит Канапи US$ 9.19 /многу
96 парчиња / многу
8ММ 90 Pcs/Многу Природни Жад Камен Лабава Монистра Полу-скапоцени Камења DIY Накит Мушка Додатоци Наоди US$ 8.7*25 CM) Накит Одлуки Алатки Поставите US$ 13.19 /многу
10 парчиња / многу
ААА Одделение!!! SS16 (1600 Pcs 4mm Микс 8 Colors ) Помине Уметност Кристално Јасно Culet Rhinestones & Украси за Нокти Убавина & се Видиме US$ 18.29 /многу
25 метри / многу
16 CM (Puch 1mm дупка ) Текстил Удирање Plier DIY Накит Алатка за Правење & Опрема Додатоци US$ 8.59 /многу
20 парчиња / многу
10*8ММ 96 Pcs/Многу Езеро Сино Внатрешна Цвет Rondelle Кристално Мушка Lampwork Стакло Лабава Монистра Накит Компонента Фитинзи US$ 17.59 /многу
20 парчиња / многу
0.19 /многу
130 парчиња / многу
.5 MM (10 M/Pc,10 Pcs) се Меша Бои "Еластична" Гума Јажиња, Канапи Beading Жици Линии DIY Накит Наоди US$ 7.99 /многу
10 јарди / многу
1 Pcs Топла Топи Лепак Пиштол (220 V 20 W) & 5 Pcs Лепак Стапови (0.19 /многу
90 парчиња / многу
10ММ 25 Yards се Меша 5 Бои Grosgrain Божиќ Лента Webbing Riband Jewerly & Облека, Додатоци US$ 6.99 /многу
1600 парчиња / многу
13 CM Накит Одлуки Клешти DIY Beading Алатки Поставите Додаток (Дијагонала Plier /Со Забот Рамен Plier/Тркалаат Plier) US$ 9.99 /многу
10 парчиња / многу
0.99 /многу
10 јарди / многу
0.19 /многу
96 парчиња / многу
Freeshipping 24 Бои / Set Помине Уметност Акрилик Монистра Кавијар Помине Декорација за Нокти Убавина US$ 9.49 /set
10*8ММ 96 Pcs/Многу Вино Внатрешна Цвет Rondelle Кристално Мушка Lampwork Стакло Лабава Монистра Накит Додаток Фитинзи US$ 17.8 MM 20 Pcs/Многу Јасно Акрилик Стакло Еластичен Јажиња, Канапи Стрингови Жици Линии DIY Изработка на Накит Додатоци US$ 9.
Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот
(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)
Функција :
100% Сосема Нов
Материјал : природни ахат & боење & cut
Боја : plz изберете 1 вид на боја за 1 пакет
Пакет : OPP вреќа
Пакет Содржина :
126 компјутери-2 насоки / пакет
Природни 100% ахат
0.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.5g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Бренд Име:
Starflalling Песна
Број На Модел На:
1322323
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6mm/8mm/10mm/12mm

Најдобри понуди