Моден Нерѓосувачки Челик Коса Клип Duckbilled Коса Клип Коса Салон Клипови Косата Додаток GIC-HA611 (12pcs/многу)

Моден Нерѓосувачки Челик Коса Клип Duckbilled Коса Клип Коса Салон Клипови Косата Додаток GIC-HA611 (12pcs/многу)

DEN 57.12
 

Тековен
Количина на стоки

Време на испорака сад 8-25 работни дена Бразил/Јужна Америка/Русија Може да потрае до 4-8 недели поради инспекција обичаи во Источна/Западна Европа/ Велика Британија/Австралија, итн.
Професионални дел клипови, што се користи за коса перм и нијансирање;
Совршен за sectioning коса, прикачување назад и запаѓаат во косата , што се користи за станот/ лекување, тркалезна четка стил, до-стил, сечење на косата, губење на проширување и боење.
Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Alipay, Запад Унија, ТТ и така натаму. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ние го цениме многу за вашиот позитивен фидбек. пред превозот надвор цел. Приближната превозот време за различни региони, како што следува : времето за Испорака е приближно 8-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации. Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена Повратни информации & услуги на Клиентите : 1, ве Молиме проверете ја вашата нарачка во 1-2 дена по поставување на цел, затоа што може да ве контактираме за секое барање. Ние обично брод предмети од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex и ќе имаат следење на број. Ние само можеме да прифатиме промена на нова адреса/post code, итн.

Други карактеристики

Тип На Објект:
косата клип
Количина:
големи во парк
Материјал:
Пластични
Големина:
10.3*1.2*2 cm
Број На Модел На:
GIC-HA611
is_customized:
Yes
Материјал:
пластични, од не ' рѓосувачки челик

Најдобри понуди