Поларните Руно Ткаенина Анти-pilling една страна Руно Ткаенина Ќебиња поставата крпа Diy Кукли 60 широк Продава Од Дворот Бесплатен Превозот

Поларните Руно Ткаенина Анти-pilling една страна Руно Ткаенина Ќебиња поставата крпа Diy Кукли 60 широк Продава

DEN 473.00
DEN 508.80
 

Тековен
Количина на стоки

дворот дворот дворот дворот двор
Ткаенина тип : Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за едно парче : 300g
Ткаенина тип : Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Боја : 30 бои
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за едно парче : 300g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на истата боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 30 метри

Други карактеристики

боја:
Бренд Име:
Златна Зајакот
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
поларните руно ткаенина
Функција:
еластичен
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична

Најдобри понуди