Црна Модна Дебели Кашмир Кинеската традиција на Жените Долго Јакна Грб Outerwear Големина S M L XL XXL XXXL

Црна Модна Дебели Кашмир Кинеската традиција на Жените Долго Јакна Грб Outerwear Големина S M L XL XXL XXXL

DEN 1720.00
DEN 2687.52
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Кашмир
Големина : S M L XL XXL XXXL 2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов Дизајн : Кинески жени традиционалните јакна, Традиционални Ориентална Вкус!!!
Трговија на големо и на Мало
Пролет Мода Кинеската традиција на Жените Јакна Грб Outerwear
( Жените Големината на Табелата )
Мерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
А-Линија
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Ткаенина Тип:
Волнени
Материјал:
Cashmere
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
YF1033
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
есен , Зима
Боја:
Црна , сива
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Дебели

Најдобри понуди