Трговија на големо Бисер Накит Природни 10мм Круг Бела Јужна Морска Школка Бисер 925 Sterling Silver Студ Обетки Нов Бесплатен Превозот

Трговија на големо Бисер Накит Природни 10мм Круг Бела Јужна Морска Школка Бисер 925 Sterling Silver Студ Обетки

DEN 337.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.00 /многу
2 парчиња / многу 18inch Бисер Ѓердани AA7-8ММ Бела Боја Вистински Слатководни Бисер Зелен Jade Pendant Ѓердан Мода Накит Нов Бесплатен Превозот САД$ 29.00 /многу
10 парчиња / многу Класичен Свадба Накит Бела Слатководни Бисер Ѓердани AA9-10ММ 18inch Мода Накит Врвен Квалитет на Големо Нов Бесплатен Превозот САД$ 169.99 /парче Свадба Накит Бела Боја Слатководни Бисер Ѓердани АА 9-10ММ 18inch Мода Накит Врвен Квалитет на Големо Нов Бесплатен Превозот САД$ 99.00 /парче
Прекрасен Бисер Накит Свадба Накит Природни Меша Слатководни Бисер AAA7-8ММ 18inch Сребрен Синџир со Врвен Квалитет Нов Бесплатен Превозот САД$ 269. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.добредојдовте на terisa накит Метод на Следење на Број Времетраење HK Мал Пакет НЕ 10-30 Дена Кина Post Small Package YES Околу 15 работни Дена EMS ДА 4-7 Дена DHL/UPS-от ДА 3-5 Дена Шарм Свадба Накит АА 8-9 MM Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Earring Мода Девојка Жените Стил Нов Бесплатен Превозот САД$ 26. Ве молиме оди со нас ! Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : ) добредојдовте на terisa накит.00 /многу
2 парчиња / многу
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).00 /парче Класичен Бисер Накит АА 8-9 MM Круг 18" Во Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мода Жените Стил Нов Бесплатен Превозот FN2415 US$ 26.99 /парче 18inch Бисер Ѓердани 5rows АА 3-4 MM Мали Исклучителна Убава Слатководни Бисер Ѓердани Моден Бисер Накит Нов Бесплатен Превозот САД$ 99.00 /парче Убава ! Вистински АА 8-9 MM Црна Боја Слатководни Бисер Ѓердани 18" Моден Бисер Накит Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN2410 US$ 19. Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FN9633
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
накит боја:
Белата боја
earring големина:
10мм
накит Тежина Околу:
12g
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
earring кука:
925 сребрен
is_customized:
Yes

Најдобри понуди