180Degree 51MM(2Inch) Силиконски Црева Спојка,со Висок Квалитет со Силиконска Доза Цевки

180Degree 51MM(2Inch) Силиконски Црева Спојка,со Висок Квалитет со Силиконска Доза Цевки

DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Сина 100 Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
N/A
Автомобил Производител:
Универзална
Модел Година:
сите
Специјални Функции:
N/A
Поставување на Возило:
Доводната Цевка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
26inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
2inch
Бренд Име:
Haokule
Објектот Ширина:
2inch
Материјал Тип:
Силикони
Име На Модел:
силиконски црева

Најдобри понуди