Hanky Сини Ленти машка Мода Џеб Плоштадот Hankerchief Свадба Партија Hankerchief

Hanky Сини Ленти машка Мода Џеб Плоштадот Hankerchief Свадба Партија Hankerchief

DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! Детали за производот Домот плоштадот handkerchief за мажи Направени од супериорен квалитет на материјалот се Идеални за мали подароци за тој посебен човек во вашиот живот Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано во слика(Можеби и може да биде мала разлика поради cameral и скенирање проблем) Димензии(L x W) : Прибл.10 x 10 инчи(25 x 25cm)
Пакет се Вклучени : 1 x Мажите handkerchief Бесплатен превозот во машка мода џеб плоштадот hankie mocket hankerchief свадба партија одговараат hankerchief US$ 2.50 /парче
Нови Пристигнување Промоција! сребро метал правоаголник Cufflinks Кутија 12pcs/многу 7.6*3.8*3.7 cm големина метал подарок кутии за мажи слободни брод US$ 25.89 /многу
12 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо врски за Мажи Полиестер Фустан Поставите 3.35 инчен Широк Ткаени Врски Сет : Вратоврска+ Cufflink + Вратоврска клип +Hankie+Подарок Кутија US$ 9.60 /парче
Бесплатен Превозот 10pcs/многу Момче toddle Вратоврска Деца Бебе Училиште Момче Свадба Вратоврска Вратот се Врзува Еластична Солидна Боја Сатен US$ 11.15 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо и Мало Стилски 2 Inch Широк Тенок Врат Врски 30 Солидна Боја џентлменски вратоврска US$ 2.05 /парче
Машки мажите секојдневен 6cm формално 8cm 9cm брак солидна боја вратоврска , ВОДООТПОРЕН, 3 ШИРИНА ДА се ИЗБЕРЕ , Без подарок кутија US$ 8.25 /парче
БОЖИЌ ПОДАРОК БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 PAIR/МНОГУ CUFFLINKS СРЕБРО ЦРНА ТАЈНА ЗНАМЕ НАСКАР ТРКИ СВАДБА АВТОМОБИЛ US$ 6.88 /многу
2 пара / многу
БОЖИЌ ПОДАРОК БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CUFFLINKS 2 PAIR/МНОГУ СРЕБРО ЦРНА ГЛЕЃ МРАЧНО ПЛОШТАДОТ СВАДБА МЛАДОЖЕНЕЦОТ ТКАЕНИНАТА ЛИНКОВИ ВОВЕДУВА 44## US$ 6.88 /многу
2 пара / многу

Други карактеристики

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
25 cm
Број На Модел На:
ZC20
Бренд Име:
Xinclubna
Пакување:
Polybag
Шаблон Тип:
Карирани
Стил:
Традиционалната
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди