1PCS (Б-2) Заварување Жица 100g/3.5 оз ФЛУКС 2.0% 0.6 0.8 1.0 1.2 1.5 2.0 mm 63/37 45FT Калај Олово Линија Колофон Core Флукс Лемење

1PCS (Б-2) Заварување Жица 100g/3.5 оз ФЛУКС 2.0% 0.6 0.8 1.0 1.2 1.5 2.0 mm 63/37 45FT Калај Олово Линија

DEN 278.00
DEN 381.60
 

Тековен
Количина на стоки

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
1 PCS Заварување Железо Жица Ролна 100g/3.5 оз ФЛУКС 2.0%
0.6 0.8 1.0 1.2 1.5 2.0 mm 63/37 45 FT Калај Олово Линија Колофон Core Флукс Лемење
Карактеристики : Помалку остатоци, светла точка, сигурен. Лемење перформанси е добро. За време лемење spatter помалку, пушат помалку, мирис се чувствува опуштено. Корозивни мали. Лесно да се носат и тоа е сигурно електронска ентузијасти од суштинско значење gadget. Спецификации : Име : 63/37 колофон core лемење Флукс : 2.0% Боја : сребрена Жица со дијаметар : околу 1mm точка на Топење : 361°F/183°C Вкупно жица lenght на една ролна : прибл 1400cm/45ft Нето Тежина : 100g/3.5 оз Пакетот Вклучува : 1 x Ролна на 63/37 Лемење на жица

Други карактеристики

Дијаметар:
1.5 mm, 2.0 mm, 1.0 mm, 1.2 mm, 0.8 mm, 0.6 mm
Примена:
-
Точка На Топење:
-
Флукс Содржина:
100g/3.5 оз
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Eruntop
Тежина:
-
Дијаметар:
-
Материјал:
Калај

Најдобри понуди