Sunon За Amilo Пи 3525 3540 notebookd фан

Sunon За Amilo Пи 3525 3540 notebookd фан

DEN 666.00
DEN 876.48
 

Тековен
Количина на стоки

Tips1 : ве Молиме двојно проверени вашата моментална фан на оној на сликата има многу фанови го имаат истиот дел број, тие може да имаат различен изглед, завртка алинеи & pin конектор. Ве молиме двојно проверени вашата моментална фан на оној на сликата или тоа ќе биде подобро ако отстранување на стари фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.Tips2 : Ние продаваме Сите лаптоп делови, ако треба и другите делови кои не се наведени, ве молиме контактирајте со нас во секое време или пак ни порака

Други карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди