36 250g Модел Бр.АА Монголија Маало лак за коса

36 250g Модел Бр.АА Монголија Маало лак за коса

DEN 14261.00
DEN 15012.00
 

Тековен
Количина на стоки


Лак за коса
Модел Бр. : Нема.АА
Должина : 36"/91-92cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Маало лак за коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
AA
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди