Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери, Розова и Зелена 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,Музеј на Квалитетот

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери, Розова и Зелена 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме проверете превозот детали.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
ако ви треба внатрешна рамка, можете да го притиснете копчето подолу слика на линкот за купување протега бар. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за да 20days на вториот ден по договорено плаќање. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Сепак,професионална протега услуга е сеуште достапна.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Museam Квалитет, 100% рачно изработени на Лен Платно со увоз на нафта
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Број На Модел На:
ED092
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди