Нови Arriver Бисер Накит 7-8мм ААА Бела Розова Црна Природните Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен Dangle Обетки Бесплатен Превозот

Нови Arriver Бисер Накит 7-8мм ААА Бела Розова Црна Природните Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен Dangle

DEN 418.00
DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки

Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит. За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис.99 /парче 5-17 MM Аметист Фацетирани Кристал Вистински Слатководни Бел Бисер Dangle Earring Убава Стил на Жените Накит FN1738 САД$ 18. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.99 /парче Добредојдовте на terisa накит Метод на Следење на Број Времетраење HK Мал Пакет НЕ 10-30 Дена Кина Post Small Package YES Околу 15 работни Дена EMS ДА 4-7 Дена DHL/UPS-от ДА 3-5 Дена Пратката
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).99 /парче
20 MM Зелена Барок Јужна Морска Школка Бисер Dangle Earring Убава Стил Убаво Жените Накит Нов Бесплатен Превозот FN1749 US$ 28.99 /парче 11-12 MM Сива Боја Off-Круг Слатководни Бисер Студ Earring 14k-20 Убава Стил Убаво Жените Накит Бесплатен Превозот FN1752 US$ 48.99 /парче 20 MM Капе Сива Боја, Јужна Морска Школка Бисер Dangle Earring 14k-20 Убава Стил Убаво Жените Накит Бесплатен Превозот FN1753 US$ 39. Ве молиме оди со нас ! Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : ) добредојдовте на terisa накит.99 /многу
5 парчиња / многу Голем АА 10-15 MM Паун Црна Слатководни Бисер Dangle Earring 14 K-20 Убава Стил на Жените Накит Топла Продажба FN1745 US$ 22.99 /парче
13-14 MM Златна Монета Слатководни Бисер Dangle EARRING 14 K-20 Убава Стил Убаво Жените Накит Нов Бесплатен Превозот FN1762 US$ 19. Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.99 /парче Неверојатна АА 8-11 MM Ориз Сива Боја, Слатководни Бисер Dangle Earring 14k-20 Кука Убава Стил на Жените Накит Топла Продажба FN1765 US$ 22. Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
FN9746
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
earring боја:
Бела розова жолта боја
камења информации:
Вистински слатководни бисер
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
shaper:
ориз shaper
Главниот Камен:
природен бисер
бисер големина:
7-8mm
earring кука:
925 сребрен кука

Најдобри понуди