Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие

DEN 786.00
DEN 844.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : Синтетички кожа Голема lychee шема
Ткаенина материјал : СТП
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54 "/140cm
Големина на едно парче : 54"x36"/ 140x92cm
Тежина за еден двор : 550g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 50 метри.

Други карактеристики

боја:
црна, тен, чоколадо, сива, ловец зелена, fuchsia, портокалова, црвена, кралска сина, бела, жолта, светло зелена, каки, злато, сребро сива, беж, океанот сина, розова, темноцрвена, зелена
Поддршка Техника:
Nonwoven
Употреба:
Декоративни,Троседот,Мебел,Чаир,Облека,Ракавици,Чевли,Ремен,Домашен Текстил,Столче,Лаптоп,Торба
Материјал:
PU
Шема:
Врежана
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Дебелина:
0.7 mm
Ширина:
140cm

Најдобри понуди