Делта AFB0812M 8CM 8025 80mm DC 12V 0.18 3-pin компјутер сервер случај инвертер компресор axial Ладење фанови

Делта AFB0812M 8CM 8025 80mm DC 12V 0.18 3-pin компјутер сервер случај инвертер компресор axial Ладење фанови

DEN 547.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AFB0812 M
Спецификации : 80 X80 X25 MM
Напон : DC12 V
Актуелни : 0.18 На
Плоча приклучок : 3pin
Намести : Пластика

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0812M
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди