Пад на Превозот CT26 17201-17040 турбополнач турбина турбо за Тојота Landcruiser 100 2002-2003 година 204HP1HD-FTE

Пад на Превозот CT26 17201-17040 турбополнач турбина турбо за Тојота Landcruiser 100 2002-2003 година 204HP1HD-FTE

DEN 9129.00
DEN 10032.00
 

Тековен
Количина на стоки


CT26 турбо турбополнач Турбо Модел CT26 Turbo
Број 17201-17040 ОЕМ
Број 17201-17040 Мотор Модел 1.Тојота
Landcruiser 100 2002-2003 година 204 HP1 HD-FTE

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Име На Модел:
CT26
Модел Година:
Во 2002-2003 година
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Автомобил Производител:
Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Производител:
Тојота

Најдобри понуди