тигар тотем Бесплатен Превозот голема промоција на квалитетот зголеми топла популарни Дупли Линии ААА+ Rhinestones Прст Прстен Мода накит жени

тигар тотем Бесплатен Превозот голема промоција на квалитетот зголеми топла популарни Дупли Линии ААА+ Rhinestones

DEN 69.00
DEN 81.12
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.
големина : за 18mm на indiameter
ГОЛЕМИНА на :

Други карактеристики

Метална боја:
rosegold бела, rosegold розова, rosegold виолетова, сребро мулти, сребро бела
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
NTRINGS044
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Бар Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
види фото
Функција:
види фото

Најдобри понуди