Ангел Око Црвено Жолта Сино Зелена Бели LED Светло 3V 12mm НЕ ' Рѓосувачки Челик Круг се Одржува Pushbutton Switch Колото Контрола

Ангел Око Црвено Жолта Сино Зелена Бели LED Светло 3V 12mm НЕ ' Рѓосувачки Челик Круг се Одржува Pushbutton

DEN 453.60
 

Тековен
Количина на стоки


Dcscription : Име на Производ Нерѓосувачки Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, БЕЗ Акција Тип Latching, SPDT Копчето Тип Рамна Глава Switch Оценка AC 5 A 250 V Светлина Напон DC 3 V Копчето Дијаметар 7mm / 0.27" Главата Низ Станови 14mm / 0.55" Монтажа Дупка со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вкупна Висина 22.5 mm / 0.88" Материјал од Нерѓосувачки LED Боја Црвено Жолта Сино Зелена Бела
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Други карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
12mm
Карактеристики:
како опис
сертификација:
како опис

Најдобри понуди