100pcs/многу 20mm 25мм 30мм 35mm Месинг Антички Бронза Чипка Празно Pendant Фах База ,Накит База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање

100pcs/многу 20mm 25мм 30мм 35mm Месинг Антички Бронза Чипка Празно Pendant Фах База ,Накит База Камео Поставување

DEN 695.00
DEN 695.04
 

Тековен
Количина на стоки


100pcs/многу 20mm 25мм 30мм 35mm Месинг Антички Бронза Чипка Празно Pendant Фах База ,Накит База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање
Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. поддршка богата плаќање начини. Знаете повеќе преку ( )
Pls. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.
Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби

Други карактеристики

Големина:
35mm, 20mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Дувачкиот
Производ Карактеристики:
Круг
боја:
античкиот бронза
Внатрешен Дијаметар:
20mm 25мм 30мм 35mm

Најдобри понуди