Новина Играчка Авион Пена Летаат Назад Играчка Авион

Новина Играчка Авион Пена Летаат Назад Играчка Авион

DEN 1569.60
 

Тековен
Количина на стоки


Модел : Минијатурен модел авион
Пакување : OPP Вреќа
Материјал : F oam Одбор
Големина : 21cm * 20cm * 8cm
Бидејќи постојат многу различни модели на овој авион, ние ќе ги испратите по случаен избор.

Други карактеристики

Возило:
Авионите
Пол:
Унисекс
Тема:
Возило
Материјал:
пена
is_customized:
Yes
Возраст Опсег:
5-7 Години, 8-11 Години, 12-15 Години, Grownups

Најдобри понуди