Топла Продажба Тактички Holster За M92/M95 За Лов HS7-0029

Топла Продажба Тактички Holster За M92/M95 За Лов HS7-0029

DEN 400.00
DEN 488.16
 

Тековен
Количина на стоки

)
· Ние не се одговорни за каква било царинска оданочување ако работен во некои земји.
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата.
· Ако вашиот град им припаѓа на ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ, таму ќе биде $33 оддалечена област доплата превозот преку DHL. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации.
ПОВРАТНИ информации
· Ние се стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден.
· И двете E-пакет и Стандарден Меѓународен Превозот услуга е време на испорака ќе биде приближно 7-15 работни дена. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин. Објектите се отстранат од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно.
Топла Продажба Тактички Holster За M92 И M95 За Лов HS7-0029
Достапни Бои : DD, A-tacs,КП
(pls се земе предвид боја, ако не ,испрати по случаен избор)
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Во спротивно вашата цел ќе биде откажана автоматски со Aliexpress и неплатени извештај ќе бидат испратени до вас од страна на Aliexpress. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу!
· Наша цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед.)
· Оваа испорака аранжман исклучува нашите Јавни Празник. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис. Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека на адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
· Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Купувачот мора да ги плати се врати превозот.

Други карактеристики

Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
HS7-0029

Најдобри понуди