100pcs/многу мешавина боја 13*17cm/5*6.7 инчен топол печат organza торбичка подарок торбичка накит торбичка слатка торбичка за продажба

100pcs/многу мешавина боја 13*17cm/5*6.7 инчен топол печат organza торбичка подарок торбичка накит торбичка

DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
EMS
10-12days
ЗАБЕЛЕЖИ : Ако, но повеќе од 100ќе им понуди бесплатен превозот од Express
1. pls кажи ми го НЕМА. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас ќе ви даде добро решение.
Услуга :
1. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Број на телефон и поштенски број се многу важни за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.Freedback & контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам прво.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. целосна наплата, замена или замена е понуден. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Ние ќе се потрудиме да се избегне или намали царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.
2) Оваа торба е направен од страна на рачно изработени, па тоа ќе имаат отстапување во 5мм. Ве молам дозволете ми да знам.
Превозот метод
Достава датум
Превозот Бесплатно
Кина изминатите воздух mail
20-50days
Слободни
DHL
5-7days
Ако имате потреба од ова, два превозот начин, pls дозволете ми да знам кога ќе го купите и кеси.Политика на враќање : Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.

Други карактеристики

Шема:
Срцето,Цвет
Број На Модел На:
cb
Материјал:
organza

Најдобри понуди