32912 X Имајќи 60*85*17 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32912X 2007912 Имајќи

32912 X Имајќи 60*85*17 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32912X 2007912 Имајќи

DEN 532.80
 

Тековен
Количина на стоки


Предмет : 32912 X
Тип : Коси Ролери Имајќи
Големина : 60mm x 85mm x17mm
Внатрешен Дијаметар : 60mm
Надворешниот Дијаметар : 85mm
Ширина : 17mm
Количина : 1 Лого
Имајќи Го Нема. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата .56 32917 85 120 23 23 18 1.049 32915 75 105 20 20 16 1 1 78. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.069 32906 30 47 12 12 9 0.056 329/22 22 40 12 12 9 0.

Други карактеристики

Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
32912X
Бренд Име:
FUSHI
Капацитет На Моторот:
60*85*17
Структура:
Заострените Ролери
Премази:
Antirust Масло
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди