Emma ЈАО мода Жените Патент Козметички Случај Торба Шминка Чанта миење торба топла продажба

Emma ЈАО мода Жените Патент Козметички Случај Торба Шминка Чанта миење торба топла продажба

DEN 410.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд EMMA ЈАО Жените козметички торба материјал платно/прв laye cowhide кожа Големина : 27.5 L*15cm*9cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
15cm
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
EB103
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
emma јао
Материјал Состав:
Платно
Објектот Должина:
27.5cm

Најдобри понуди