Модерната LED Кристал Пеперутка Дневна Соба Таванот Светлина Свила предиво Сенка Спалната соба Таванот светилка Студија Соба Таванот Осветлување Тела

Модерната LED Кристал Пеперутка Дневна Соба Таванот Светлина Свила предиво Сенка Спалната соба Таванот светилка

DEN 13467.84
 

Тековен
Количина на стоки


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал Таванот светилка Димензии : Ширина 500mm, Висина 370mm (19.7" x 14.6") Извор на Светлина за 30cm : Led 74 W(Цената вклучува светилки) Напон : 110-130 V,220-240 V Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Стакло,свила абажур Пакет се вклучени : 1*Таванот Светилка Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИ
Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
Политика на враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Стил:
Модерна
Заврши:
Полиран Хром
Техника:
обложено
Бренд Име:
oovov
Број На Модел На:
ЛЛ-405
Тело Материјал:
Стакло,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
сертификација:
CCC
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Кристално јасна пеперутка
Број на извори на светлина:
7
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Најдобри понуди