2000 компјутери мали СРЕБРО Безбедност Игли за облека ГОЛЕМИНА 4/5 должина (18mm)

2000 компјутери мали СРЕБРО Безбедност Игли за облека ГОЛЕМИНА 4/5 должина (18mm)

DEN 614.40
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 4/5" (18mm) боја : сребро 2000pcs/многу

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди