KCS6448HSTT-X18 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

KCS6448HSTT-X18 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 13344.00
 

Тековен
Количина на стоки


ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Такси превозот се неповратни.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KCS6448HSTT-X18
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди