Делта AFB0612GH 6CM 60MM 6025 12V 0.72 4 линија pwm серверот инверторот компјутер axial случај кулер за ладење вентилатор

Делта AFB0612GH 6CM 60MM 6025 12V 0.72 4 линија pwm серверот инверторот компјутер axial случај кулер за ладење

DEN 547.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : ДЕЛТА
Модел : AFB0612 GH
Големина : 60 * 60 * 25mm
Имајќи : Прецизност двојно топката имајќи
Стандарден напон : 12 V
Актуелни : 0.72 На
Брзина : 7500 RPM
Ниво на бучава : 50.5 велика британија
Проток на воздух : 41.95 CFM
Работен век : 80,000 часа
Фан конектори : матична Плоча 4 pin конектор
Дополнителни карактеристики Поддршка velocimetry

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0612GH
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди