Оригиналниот Делта EFB0812HHB 8CM 80MM 80*80*15MM 8015 12V 0.4 А 4P PWM ВЕНТИЛАТОРОТ за ладење

Оригиналниот Делта EFB0812HHB 8CM 80MM 80*80*15MM 8015 12V 0.4 А 4P PWM ВЕНТИЛАТОРОТ за ладење

DEN 839.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : EFB0812 HHB
Големина : 80 * 80 * 15mm
Доведе должина : 12 CM
Имајќи Тип : Топката Имајќи
Брзина : 4900 вртежи во минута ± 10%
Воздушниот Волумен : 52 CFM
Бучава : 41 d B / A
Номинална Напон : 12 V
Актуелни : 0.4 На
Фан конектор : 4pin (со PWM плоча термостат е)

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
EFB0812HHB
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди